Pigmejski Jeż Afrykański

Oferta sprzedaży jeży

Aktualizacja na dzień 05.02.2017

27 stycznia Nessie po raz trzeci sprowadziła na świat maluchy. Na pewno są dwa maluszki, dla bezpieczeństwa jeżyków nie możemy jeszcze przekonać się czy jest więcej. Wkrótce zaprezentujemy pierwsze zdjęcia:)

Córeczka Nessie z poprzedniego miotu - Blacky, która została w naszej hodowli, prawdopodobnie od dwóch tygodni jest w ciąży z Willym. Jeśli obędzie się bez komplikacji, to kolejne jeżyki powinny się urodzić w okolicach 26 lutego.

W najbliższym czasie planujemy łączenie Florence z Ozzym, Papaji z Willym, a następnie Celtici (córki Florence) z Willym.

Osoby zainteresowane rezerwacją jeży z naszej hodowli prosimy o kontakt mailowy na adres:
katarzyna@jezpigmejski.pl
lub telefoniczny pod numerem 507 134 462.

PLANOWANE MIOTY

Najbliższe plany opisano wyżej.

Na koniec lutego planujemy maluchy z pary:

  1. Blacky + Willy - oczekiwane potomstwo: Jeżyki algerian dark grey high snowlake / white / double white - czyli podobne do Ozzyego i Williego

W drugiej połowie marca planujemy maluchy z par:

  1. Ozzy + Florence - oczekiwane potomstwo: jeżyki z bardzo rozległymi, ciemnymi maskami i ciemną skórą, możliwe badger stripes i kolory z grupy snowflake/white
  2. Willy + Papaja - oczekiwane potomstwo: ciemne jeżyki z rozległymi maskami, możliwe kolory z grupy snowflake/white

Pod koniec marca planujemy maluchy z pary:

  1. Willy + Celtica - oczekiwane potomstwo: oczekiwane potomstwo: jeżyki z bardzo rozległymi, ciemnymi maskami i ciemną skórą, możliwe badger stripes, bardzo prawdopodobne kolory z grupy snowflake/white

ZASADY SPRZEDAŻY

Mieszkamy w Opolu, nie chcemy narażać naszych pociech na nadmiernie trudne i stresujące podróże. W związku z tym nie wysyłamy jeży za pośrednictwem PKP ani PKS (w szczególności w grę nie wchodzą pomysły tak abstarkcyjne jak kurier czy poczta!). Zdecydowanie preferujemy odbiór osobisty.
Jeśli zależy Ci na jeżu od nas, a nie masz możliwości przyjechać po niego osobiście- polecamy skorzystanie z serwisu blablacar.pl - znajdujesz kierowcę jadącego przez Opole w Twoje okolice i umawiasz się z nim na podwiezienie do Ciebie jeża za uzgodnioną opłatą (zwykle symboliczną). Oczwyście wcześniej kontaktujesz się z nami i ustalasz czy termin jest dogodny również dla nas.

Jeśli chcesz zarezerwować jeżyka, który aktualnie jest dostępny napisz do nas maila, zarezerwujemy go wstępnie i będziemy czekać 2 dni na potwierdzenie wpłaty zaliczki w wysokości 200zł na numer konta który podamy w mailu. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty lub wpłaty jeżyk jest ostatecznie zarezerwowany i dorasta u nas dopóki nie będzie gotowy na przeprowadzkę do nowego domu.

Zdjęcia maluchów nieopublikowane na stronie znajdziecie często na facebooku.
Kontakt: katarzyna@jezpigmejski.pl , biuro@jezpigmejski.pl
Uwaga! Wszystkie treści znajdujące się na stronie są chronione prawem autorskim.